SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Skedar 8007144
nr 800 7144
Skedar
6 st, Silver, England, 1700-tal
måndag 7 januari 2013
kl 17:07:27
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.